Търговски представител - корпоративни клиенти - Multisport

Opened position

Benefit System

Търговски представител – корпоративни клиенти

За да отговорим на динамиката на ежедневната ни бизнес дейност, търсим мотивиран и амбициозен колега, който комбинира страстта си към продажбите с желанието да предизвиква околните да живеят активно и осъзнато.

Какви са отговорностите:

  • Активно провежда студени обаждания, като начин за достигане до нови клиенти;
  • Изгражда взаимоотношения с потенциални клиенти (намира, идентифицира и проучва потенциални клиенти; проучва препоръки)
  • Анализира специфичните нужди на клиентите и им предлага подходящи решения
  • Привлича нови клиенти и реализира възложения му план за продажби
  • Следи тенденциите на пазара, въз основа на които, генерира предложения
  • Планира собствените си търговски дейности за придобиване на нови клиенти, използвайки разнообразни канали за продажби.

Какво очакваме:

  • Опит в продажбите мин 1 година; B2B опит ще се счита за предимство
  • Познаване на пазара на социални придобивки ще се счита за предимство
    Личностни качества
  • Уверен и убедителен в общуването, със силна мотивация за постигане на резултати
  • Умее да води търговски преговори и презентации
  • Ориентираност към резултатите, проактивност и способност за работа в екип
  • Енергичен, прецизен и гъвкав в работния процес
  • Силно мотивиран да развива уменията и знанията си
  • Висока професионална етика и солидни организационни умения

Какво предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение и признание за личния принос
  • Компания, която разбира колко е важен балансът между работа и личен живот
  • Среда, в която може да изкажете мнение и да участвате при взимането на решения
  • Инициативи, насърчаващи здравословен и балансиран начин на живот
  • Добър пакет от придобивки: допълнително здравно осигуряване с включен пакет дентална грижа, допълнителни дни отпуск, карта за градски транспорт, естествено и карта MultiSport

Ако намирате нашето предложение за атрактивно,
не се колебайте да изпратите Ваша автобиография на hr@benefitsystems.bg

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при най-стриктно спазване на изискванията за обработка и защита на личните данни. Получените личните данни, предоставени във връзка с подбора за позицията, няма да бъдат използвани за други цели.