Специалист събития - Multisport

Opened position

Benefit System

За да отговорим на динамиката на ежедневната ни бизнес дейност, търсим мотивиран и динамичен колега, който комбинира страстта си към организиране на събития с интереса към здравословния начин на живот и желанието да зарежда околните с положителна емоция за позицията Специалист събития Варна.

Задължения:

  • Организира и координира събития, насочени към настоящите ни клиенти или целящи представянето на компанията;
  • Договаря с клиентите условия, формат на събитието, участници и лектори, място на провеждане;
  • Разработва концепции за вида на събитието, съобразно бюджет, цели и участници;
  • Развива и поддържа взаимоотношения с партньори (лектори, инструктори, производители на здравословни храни и др.);
  • Консултира клиентите и изготвя оферти, договори и други документи
  • Поддържа безкомпромисно качеството на услугата, събира и обработва обратната връзка от участниците и непрестанно търси възможности за подобрение

Изисквания:

  • Организиран и комбинативен
  • С комуникативни и презентационни умения
  • Умел в преговори и поддържане на партньорски отношения
  • Желание за развитие и подобрение
  • С прецизност към детайлите, усет към нуждите на клиента и стремеж за предоставяне на продукт с високо качество
  • Интерес в well-being сферата и активния начин на живот
  • Английски език: работно ниво (мин B1)
  • Активен шофьор
  • Желание и възможност за пътуване в страната

Какво предлагаме:

  • Атрактивно възнаграждение и признание за личния принос
  • Компания, която разбира колко е важен балансът между работа и личен живот
  • Среда, в която може да изкажете мнение и да участвате при взимането на решения
  • Инициативи, насърчаващи здравословен и балансиран начин на живот
  • Естествено и карта Multisport!

Ако разпознавате себе си в това описание и ще се радвате да стане час от екипа ни, не се колебайте да изпратите Вашата кандидатура до hr@benefitsystems.bg

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при най-стриктно спазване на изискванията за обработка и защита на личните данни.

Предоставената от вас информация ще бъде използвана единствено за целите на настоящия подбор.