Специалист грижа за клиента - Multisport

Opened position

Benefit System

Специалист грижа за клиента

Нашият идеален кандидат притежава изключителна ориентираност към клиента, способност да намира решения на предизвикателни казуси, търси иновативни подходи, мобилизира се от крайните срокове и лавира умело между задачите.

ОТГОВОРНОСТИ:

  • Обработва клиентски поръчки и запитвания от фирми и подготвя пратки към клиентите
  • Изготвя клиентски договори и допълнителни споразумения
  • Подава заявки към Финансов отдел за корекция на финансови документи във връзка с промени в поръчките от клиенти
  • Отговаря за коректното, точно и навременно въвеждане и поддържане на информация във вътрешните системи и платформи за клиентите и поръчките (цени, данни за клиенти и т.н.)
  • Изготвя различни справки (посещения, брой карти и др., сверяване на данни от различни източници)
  • Архивира и съхранява информацията съгласно вътрешните политики и правила
  • Тества нови функционалности на оперативните системи, дава предложения за развитие; ескалира проблеми в системите, които установява

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Уверено ползване на MS office (добро боравене с Excel е задължително)
  • Наблюдателност и прецизност към детайлите
  • Умение за работа в екип и отлични качества за изграждане на продуктивни партньорства
  • Умение за справяне със задачи в срок
  • Приоритизиране
  • Ориентираност към клиента и търсене на работещи решения

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:

  • Атрактивно възнаграждение и признание за личния принос
  • Компания, която разбира колко е важен балансът между работа и личен живот
  • Среда, в която може да изкажете мнение и да участвате при взимането на решения
  • Инициативи, насърчаващи здравословен и балансиран начин на живот

Ако се припознавате в горното описание и ще се радвате да станете част от екипа ни, не се колебайте да изпратите кандидатурата си до hr@benefitsystems.bg

Всички кандидатури ще бъдат преглеждани при най-стриктно спазване на изискванията за обработка и защита на личните данни. Предоставената от вас информация ще бъде използвана единствено за целите на настоящия подбор.